DERMAPEN

DERMAPEN NEDİR?

Dermapen tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına etkin ve son derece kolay güvenli acısız bir yöntemdir. Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden biri olan sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaşma, ince çizgilerin giderilmesi, ve çatlak tedavilerinde kullanılmaktadır.

CERRAHİ OLMADAN GENÇLEŞMENİN YOLLARI

 1. İnce çizgilerin azalması
 2. Derinin sıkılaşması ve gerilmesi
 3. Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması
 4. Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi
 5. Çok hızlı iyileşme süreci
 6. Lazerle soyulmuş cilde uygulanabilme güvenilirliği
 7. Her cilt tipinde uygulanabilme güvenilirliği
 8. Kolajen dokunun genişlemesini sağlar

 

DERMAPEN NERELERDE UYGULANABİLİR?

 • Yüz
 • El
 • Boyun
 • Saç
 • Akne, leke, çatlak, selülit ve vücutta doku kaybı olan bölgeler

 

DERMAPEN FARKI

Organizmaların tamirat mekanizmalarında en önemli rolü gerçekleştirir. Doku hasarı oluştuğunda dermapen uygulanırsa dokular aktive olur ve bir çok doku geliştirici ortam sağlar, esas etkisi dokuları hızla onarmaktadır.

 

İŞLEM NASIL YAPILIR?

Uygulama öncesinde ciltteki makyaj artıkları temizleniyor ve cilt dezenfekte edilerek DERMAPEN uygulanacak bölgeye saf hyaluronik asit uygulanmaktadır. Dermapen cihazının cilde dik olarak hızla girip çıkan ultra ince mikroskobik kanallar açması ile cildin iyileşme mekanizmaları tetiklenmektedir.

Yaklaşık 30 – 40 dakika süren bu işlemde cildin sağlığı, elastikiyeti için vazgeçilmez olan “kolajen” ve “elastin”  sentezi sağlanıyor, kan dolaşımı artıyor.

İşlemden sonra yatıştırıcı peptid maskesi uygulanmaktadır. 4 hafta arayla minimum 4 seans önerilmektedir, 6 ayda bir tekrar edilen bu seanslarla kırışıklık tedavisinde de daha kalıcı sonuçlar elde edilebilmektedir.

İLETİŞİM

Adres:
Ömerağa mahallesi. Hürriyet Caddesi. Şafak Apartmanı. No : 125 Kat:3 Kocaeli / İzmit

Telefon:
Ofis Telefon: 0 262 332 41 42
Cep Telefon : 0 534 518 03 07