BUZ LAZER

Buz lazer, istenmeyen tüylerden kurtulmanız için geliştirilmiş en yeni epilasyon sistemidir. Buz başlığı sayesinde acı ve ağrı oranını minimuma indirmiştir. Buz lazer sisteminde seans sayıları azaltılmıştır, bu sayede 4-6 seans arasında sonuç alabilmek mümkündür. Tüm vücüt epilasyonunun daha kısa sürede tamamlanabilmesi de en önemli avantajlarından biridir.

BUZ LAZER EPİLASYON NEDİR ?

SOPRANO ICE, yani buz lazer cihazının başlığında kontakt soğutma sistemi bulunmaktadır, bununla beraber geniş spot özelliği ile ilgili bölgeye hızlı bir epilasyon işlemi uygulanabilmektedir, 810 nm dalga boyunda lazer teknolojisiyle çalışmakta olup özel soğutma başlığı sayesinde ise ağrısız, acısız ve etkili bir şekilde istenmeyen tüylerinize kalıcı çözümler sunabilmektedir.

BUZ LAZER EPİLASYONUN AVANTAJLARI NELER DİR?

Buz lazer epilasyon yönteminde kişinin ağrı, ya da acı duyma oranı minimumdur. Kadınlarda tüm bacak, kol ve kol altı bölgesi, bikini bölgesi ve yüz bölgesi, Erkeklerde ise göğüs, sırt bölgesi, yanak üstü gibi alanlarda buz lazer ile epilasyon yapılabilmektedir


BUZ LAZER EPİLASYON NEZAMAN YAPILABİLİR?

Buz lazer epilasyon yöntemi dört mevsim uygulanabilmektedir. Buz lazer epilasyon sisteminde en açık renkli tüyler ve en koyu renkli tüylerde aynı başarı oranı ile lazer epilasyona tabii tutulabilmektedir.

BUZ LAZER YÜZ BÖLGESİNE UYGULANABİLİR Mİ?

Buz lazer epilasyon , en ince ve en açık renkli tüyleri de görebilmektedir, bu sayede buz lazer epilasyon  yüz bölgesine de güvenle uygulanabilmektedir.

İLETİŞİM

Adres:
Ömerağa mahallesi. Hürriyet Caddesi. Şafak Apartmanı. No : 125 Kat:3 Kocaeli / İzmit

Telefon:
Ofis Telefon: 0 262 332 41 42
Cep Telefon : 0 534 518 03 07